Super apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kosovareve

 • 600€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Super apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kosovareve

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga e Kosovarve, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 90 m2, kati i 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i sapoinvestuar dhe jepet per here te pare me qera.
I mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner dhe eshte i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qira 600 euro ne muaj

 • Address Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia