Super apartament 2+1, kompleksi Magnet, 21 Dhjetori

 • 94.000€
Rruga Artan Lenja
shitje

Super apartament 2+1, kompleksi Magnet, 21 Dhjetori

Rruga Artan Lenja
 • 94.000€

Details

 • Property ID: 8214
 • Price: 94.000€
 • Property Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: +355 67 2000 727

Description

Zona/Rruga : Rr. Artan Lenja

Super apartament në shitje në kompleksin Magnet tek 21 Dhjetori

Apartament 2+1 me sipërfaqe 84.8 m².

Apartamenti i ka hapësirat mjaft mirë të organizuara.

Korridori në fillim të jep akses në të djathtë në zonën e ditës dhe në të majtë me tualetin kryesor.

Pjesa e dytë e korridorit të lidh me dhomat e gjumit.

Pajisja e dhomës matrimoniale me tualet dhe e këndit të ndenjes me llozhë e bëjnë këtë apartament t’i përmbushë të gjitha kushtet për të qenë i përkryer.

Në këtë kompleks do të gjeni:

Ambjente të gjelberuara

Hapësira publike

Mundësi pagese me këste

Financim deri në 70%

Pozicion strategjik

Ndertim me materialet më cilësore

Për më shumë informacion kontaktoni në: +355 67 2000 727

viktor.hoti@kontakt.al

Cel. : +355672000727

 • Address Rruga Artan Lenja
 • City Tirane
 • Area 7 Parku / Globe / Fabrika Bukes

Compare listings

Compare
Viktor Kontakt Shpk
 • Viktor Kontakt Shpk