Super apartament 1+1 me qira Pazari i Ri

 • 450€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Super apartament 1+1 me qira Pazari i Ri

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Pazari i Ri, ne rrugen Tefta Tashko Koco, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 70 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe eshte i mobiluar teresisht ne menyre bashkekohore, shtruar i gjithi me parket dhe kondicioner ne te dyja dhomat. Apartamenti organizohet nga soxhorno+ambienti i gatimit, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i pabanuar me pare.

Jepet me qira 450 euro ne muaj

 • Address Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia