SUPER AMBIENT BIZNESI NE SHITJE AFER AIR ALBANIA STADIUM, SHESHI NENE TEREZA

 • 1.100.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Sheshi Nënë Tereza, Italy Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
shitje
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Sheshi Nënë Tereza, Italy Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 1.100.000€

Details

 • Price: 1.100.000€
 • Size: 194 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi, Lokal bar-kafe
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0695557770

Description

SHITET SUPER AMBIENT BIZNESI te Sheshi “Nene Tereza”, afer Air Albania Stadium me nje siperfaqje totale te brendshme 193.6 m2.

Prona eshte e pozicionuar ne katin perdhe te nje kompleksi shume mire te administruar dhe pervec siperfaqjes se brendshme, disponon gjithashtu siperfaqje te jashtme per shfrytezim (vendosjen e tavolinave & karrigeve).

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne 2 kate open-space (dupleks), 2 ambiente tualetesh, 1 zyre administrative, 1 depo, 1 kuzhine.

Prona eshte e arreduar nga nje studio arkitekturore, me nje interior te thjeshte dhe modern. Ambienti eshte i shtruar me parket ne te gjithe siperfaqen e tij, tavani eshte i varur dhe i pajisur me nje sistem modern ndricimi, sistem survejimi CCTV dhe sistem kondicionimi.

Ambienti ndodhet buze rruges kryesore, ne nje zone shume te aksesueshme dhe teper te favorshme per mundesi investimi dhe zhvillim biznesi, pasi ka afer universitete, zyra administrative, banka dhe nje larmishmeri sherbimesh perreth.

DISPONON DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR

MUNDESI TE NDRYSHME NEGOCIMI

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione ose per nje vizite ne prone.

 • Address Sheshi Nënë Tereza, Italy Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
SS PROPERTIES
 • SS PROPERTIES