Studio ne shitje

 • 1.000€
, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Studio ne shitje

, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 38 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Studio në shitje-Tiranë
Studio-ja ndodhet në residencën më të re në Tiranë, Residenca “Porcelani 1” tek Rruga “Xhanfize Keko”. Me një sipërfaqe totale prej 38.71m2 ku 30.51m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 8.2m2 është sipërfaqja e përbashkët. Studio-ja është e organizuar në sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e parë të një godine me ashensor. Studio-ja ndodhet në një ndër zonat më të qeta dhe të kërkuara që krijon të gjitha facilitetet për një jetesë komode.
Cmimi i shitjes 1000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting