Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 67 m² 75.000 Euro (Qender)

 • 75.000€
9 Qender, Kafe Flora, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 67 m² 75.000 Euro (Qender)

9 Qender, Kafe Flora, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 2+1 tek”Kafe Flora” në Qendër Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues me sipërfaqe totale 67.3 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt. Apartamenti është I organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit , 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkon. Apartamenti ështe shumë mirë I ndriçuar pasi ka orientim jug, lindje, veri. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.https://urbanrealestate.al/estate_pr…qender-tirane/

Cel. : 0699599753

 • Address Kafe Flora, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate