Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 61 m² 80.000 Euro (Rruga Mihal Grameno)

 • 80.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 61 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Tualet me dritare
 • Ballkon
 • Kati 2 (Pallat Ekzistues)
 • 61 m2
 • Parket

Cilësime të tjera:
Apartamenti është i mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…hal-grameno-2/

ID:46453

 • Address Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
urbanrealestate_ultra

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbanrealestate_ultra
 • urbanrealestate_ultra