Standart Tirane, jepet me qera dyqan Kati 0, 40 m² 600 Euro (Rruga Fortuzi)

 • 600€
, Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
, Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 40 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Të dhëna mbi dyqanin :

 • Totalisht i Restauruar
 • 40 m2
 • Kati 0
 • Tualet

Cilësime të tjera:
Dyqani është i pozicionuar buzë rruge dhe i përshtatshëm për çdo llojë biznesi.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…ortuzi-tirane/
ID: 46393

 • Address Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate