Stadiumi DInamo, ambjent fantastik per ZYRA, Call Center, etj, Kati 2, 156 m² 1.700 Euro (Zona shushica 2)

 • 1.700€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
qera

Stadiumi DInamo, ambjent fantastik per ZYRA, Call Center, etj, Kati 2, 156 m² 1.700 Euro (Zona shushica 2)

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • 1.700€

Details

 • Price: 1.700€
 • Size: 156 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699777274

Description

JEPET ME QERA AMBIENT FANTASTIK PER ZYRA, SPA, ATELIE MODE, CALL CENTER, KLINIKA MJEKESORE, LABORATORE 🏢
tek ” Objekti golden palace, zona shushica 2, njesia bashkiake nr 5″.

-Ndodhet ne katin e 2 dhe ka siperfaqe 156 m2 dhe organizohet ne nje ambient Openspace dhe 2 tualete .
-Ambienti eshte teper cilesor pasi disponon izolim akusti, termoizolim dhe i destinuar ne 2 katet e ndertimit ne teresi vetem per biznes.

🔎 Zona ne te cilen ndodhet eshte nder me te kerkuarat dhe te aksesueshmet ne Tirane.
🔎Ofrohet per pagesen mujore 1700Euro netto
*Ne kete cmim perfshihen gjithashtu edhe 2 garazhe ne te njejtin ambient.

-Per nje vizite ne prone dhe informacione me te detajuara, na kontaktoni ne adresen e e-mail verajarjan@gmail.com

Cel. : 00355699777274

 • Address Stadiumi Dinamo
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
AR.VE
 • AR.VE