Shtepi 2 Katshe (Vore, Marqinet)

 • 140.000€
, Vorë
shitje

Shtepi 2 Katshe (Vore, Marqinet)

, Vorë
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 2300 m²
 • Rooms: 6
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692123195

Features

Description

Zona/Rruga : VORE, MARQINET

Shitet shtepi ne 5 minuta larg qendres se Vores.
Uje i garantuar.

Me cmim te arsyeshem dhe me marreveshje.

Shtepia eshte 2 Katshe

Sip : 2.300 m²

Cmimi : 140.000 Euro

Cel : 0692123195

 • Address Vorë
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ismetii
 • ismetii