SHTEPI PUSHIMI ME QIRA NE KOMPLEKSIN LURA GJIRI I LALZI.

 • 700€
, GJIRI I LALZI
qera

SHTEPI PUSHIMI ME QIRA NE KOMPLEKSIN LURA GJIRI I LALZI.

, GJIRI I LALZI
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355683667888

Description

SHTEPI PUSHIMI ME QIRA NE KOMPLEKSIN LURA GJIRI I LALZIT.

Apartament 2+1 kati i 2 , 100 metra larg plazhit me rërë të Gjirit të Lalzit. E vendosur në Resortin Lura, një zonë shumë e mirë dhe e qetë me bare, restorante dhe supermarkete. Me parkim te dedikuar.

Apartament Pushimi :
* Siperfaqja e apartamentit – 80 m2
* Siperfaqja e tarraces – 15 m2
* Dhome ndenje
* Divan
* Tavolin
* TV
* Kondicioner
* Kuzhina e kompletuar
* Dhome gjumi I
* Krevat dopio
* Dollap
* Pasqyre
* Dhome gjumi II
* Dy krevate tek
* Tv
* Dollap
* Banjo
* Kabine dushi
* Lavatrice
* Tarrace
* Tavoline me karrige
* Me orientim nga Perendimi
* Max per 4 persona të rritur dhe 1 fëmijë.
Cmimet-javore:
* 01.01 – 31.05…………………420 Euro/Jave
* 01.06 – 30.06…………………560 Euro/Jave
* 01.07 – 31.08…………………700 Euro/Jave
* 01.09 – 30.09…………………560 Euro/Jave
* 01.10 – 31.12…………………420 Euro/Jave

 • Address GJIRI I LALZI
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
propertyalbaniarealestate
 • propertyalbaniarealestate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
propertyalbaniarealestate
 • propertyalbaniarealestate