Shtepi private ne shitje-Rruga Industriale, 50m larg nga Pajtoni Center

 • 180.000€
, Pajtoni Center, km1, Autostrada "Tiranë - Durrës", Lasku (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Pajtoni Center, km1, Autostrada "Tiranë - Durrës", Lasku (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 180.000€

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 440 m²
 • Rooms: 7
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694055999

Description

Shtëpi private në shitje-pranë Rrugës Industriale, Tiranë
Shitet shtëpi private pranë Rrugës Industriale, 50m larg nga Pajtoni Center. Shtëpia ka sipërfaqe trualli 440m2 dhe sipërfaqe të secilit kat 115m2. Është e organizuar në 2 kate. Kati i parë ka holl pritje, 3 dhoma gjumi dhe tualet. Ndërsa kati i dytë ka 3 dhoma gjumi me ballkon, korridori dhe tualet. Shtëpia posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi i shitjes 180000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Pajtoni Center, km1, Autostrada "Tiranë - Durrës", Lasku (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting