Shtepi private ne shitje

 • 100.000€
, "Flamurtari" Stadium, Bulevardi Ismail Qemali, Vlorë, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Shtepi private ne shitje

, "Flamurtari" Stadium, Bulevardi Ismail Qemali, Vlorë, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 220 m²
 • Rooms: 6
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692031216

Features

Description

Shtëpi private në shitje-Vlorë
Ofrojmë për shitje shtëpi 2-katëshe me vendndodhje pranë Stadiumit Flamurtari. Me sipërfaqe totale prej 220m2, kati i parë është i organizuar në 3 dhoma gjumi dhe salloni, ndërsa kati i dytë është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon me gjelbërim. Zona në të cilën ndodhet shtëpia i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 100000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address "Flamurtari" Stadium, Bulevardi Ismail Qemali, Vlorë, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting