Shtepi private ne shitje

 • 800.000€
, Voskopojë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7029, Albania
shitje

Shtepi private ne shitje

, Voskopojë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7029, Albania
 • 800.000€

Details

 • Price: 800.000€
 • Size: 1000 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Shitet shtëpi private në Voskopojë, Korcë.
Ofrojmë për shitje shtëpi private me sipërfaqe trualli 1000m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 400m2. Shtëpia është e organizuar në 1 suitë, 3 dhoma gjumi ku njëra prej dhomave është me oxhak dhe një dhomë garderobe, ka holl përpara se të futesh tek soggiorno, kuzhinë më vete, 3 tualete ku njëra prej tyre ka jacuzzi, dhe sauna. Shtëpia ka dhe depo për ushqimet, dhomë lavanderie, sistem ngrohje me gaz me kapacitet 2000 litra në katin nëntokë, ka sistem duralumini me 3 shtresa për të ruajtur temperaturën. Shtëpia është e ndërtuar e gjitha me gur me trashësi 50cm, është e shtruar e gjitha me parket përvec zonës së hollit dhe tualeteve, muret janë me termoizolim nga brenda shtëpisë, me lesh guri dhe karton ges. Në oborr është ndërtuar gur grilli për pjekje dhe sac. Ka garazhd të mbyllur. Shtëpia dhe toka posedojë dokumentacion të rregullt hipotekor. Shitet e mobiluar.
Cmimi i shitjes 800000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Voskopojë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7029, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting