Shtepi private ne shitje

 • 990€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 990€

Details

 • Price: 990€
 • Size: 573 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697008830

Description

Shtëpi private në shitje-Tiranë
Shitet shtëpi private në një prej zonave më të kërkuara tek Rruga Don Bosko. Zona i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme. Zona në të cilën ndodhet e bën atë një mundësi shumë të mirë investimi si: kopsht, shkoll, konsullatë, call-center, spital, etj.
Shtëpia ka sipërfaqe trualli 250m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 573m2. Shtëpia është e organizuar në 3 kate ku secili kat ka 3 dhoma dhe 3 tualete.
Cmimi i shitjes 990 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting