Shtepi private ne shitje

 • 115.000€
, Shkozë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
, Shkozë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Shtëpi private në shitje-Shkozë, Tiranë
Shitet shtëpi private 1 katëshe në Shkozë. Zona në të cilën ndodhet shtëpia kohët e fundit po merr zhvillim me hapa të shpejtë. Vendndodhja e mirë e shtëpisë e bën atë një mundësi shumë të mirë investimi.
Shtëpia private ka sipërfaqe trualli 300m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 115m2. Shtëpia është e organizuar në 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje+gatimi+ngrënie, tualet dhe oborr. Shtëpia është e sapo investuar dhe e mobiluar me të gjitha elektroshtëpiaket e fjalës së fundit. Ka sistem ngrohje me kaldaj dhe pelet, ka dhe sistem alarmi dhe kamerash.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Shkozë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting