Shtëpi private me qera,Lagjia 1

 • 550€
, Bulevardi Republika, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
qera
, Bulevardi Republika, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0035569

Description

Jepet me qera shtëpi private tek Lagjia 1, Korcë pranë me Bulevard Republika. Ndodhet në një nga lagjet karakteristike të qytetit të Korcës dhe mjaft të qeta dhe të preferuara për banim.
Shtëpia është e përbërë nga 2 kate me sipërfaqe ndërtimi 70 m2 secili kat dhe me sipërfaqe trualli 140 m2. Kati I pare është I organizuar në sallon-kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe tualet. Kati I dytë organizohet në një sallon, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Shtëpia është totalisht e investuar dhe e arreduar në mënyrë bashkëkohore, disponon kondicioner në cdo dhomë. Ka oborr të organizuar shumë mire, disponon dhe parkim. Ka gjithashtu shkallë për në katin e dytë nga brenda dhe nga jashtë. Preferohen klientë me kontratë afatgjatë. Cmimi 550 euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Bulevardi Republika, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce