Shtëpi private me qera, kati i 2, Lagjia 18, Korçë

 • 170€
, Rruga Petraq Shomo, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
qera
, Rruga Petraq Shomo, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 170€

Details

 • Price: 170€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 003557099920

Description

Jepet kati i 2 i nëe shtëpie private me qera në lagjen 18, Korçë. Një nga zonat më të preferuara të qytetit, me te gjitha facilitetet pranë, shkolla, farmaci, dyqane, supermarket, furrë buke, kafene etj. Ndodhet vetëm 5 minuta larg qendrës së qytetit dhe 4 minnuta larg parkut më të madh të qytetit, parku Rinia.

Apartamenti ka tipologji 2+1, ndodhet në katin e 2 te në shtëpie private dhe një sipërfaqe prej 70 m2, hapësirë kjo për një jetesë sa më komode. Është i organizuar në: sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, dhe tualet. Ndodhet në katin e 2 të një shtëpie private. Apartamenti jepet me qera i pamobiluar.

Çmimi 20,000 lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 • Address Rruga Petraq Shomo, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce