Shtepi Private Me Qera 1+1 Tek Shkolla E Kuqe

 • 200€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Shtepi Private Me Qera 1+1 Tek Shkolla E Kuqe

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 200€

Details

 • Price: 200€
 • Size: 45 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 952 3604

Features

Description

Tek Shkolla Kuqe, jepet shtepi private qera ,kati 1. Siperfaqe 45 m2, 1 dhome, 1 banjo, kuzhine, sallon ndenje. Shtepia eshte e mobiluar,elektroshtepiaket e nevojshme, oborr per parkim. Zone shume e preferuar dhe familjare

Jepet me qera    200 euro/muaj e diskutueshme

Per me shume informacion vizitoni linkun me poshte :
http://belarealestate.al/property/sh…-bv215-tirane/

 • Address Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal