Shtepi Private Me Qera 1+1 Te Fakulteti Ekonomik

 • 170€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Sofra e Ariut, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Shtepi Private Me Qera 1+1 Te Fakulteti Ekonomik

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Sofra e Ariut, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 170€

Details

 • Price: 170€
 • Size: 40 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0699523604

Description

Prane Fakultetit Ekonomik, Tek Sofra e Ariut jepet me qera shtepi private  1+1. Kati i pare , sip e brendshme eshte 40 m2. Nje dhome gjumi , nje sallon ndenje , dhe nje banjo. Shtepia eshte teresisht e mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket.

Jepet me qera 170 euro\20000 leke ne muaj.

 • Address Sofra e Ariut, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal