SHKOLLA E BASHKUAR, SHITET APARTAMENT 1+1 DHE GARSONIERE!

 • 125.000€
, Kryqezimi i Shkolles se Bashkuar, Tirane, Shkolla e Bashkuar
shitje
, Kryqezimi i Shkolles se Bashkuar, Tirane, Shkolla e Bashkuar
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 75 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

SHKOLLA E BASHKUAR, SHITET APARTAMENT 1+1 DHE GARSONIERE!

Siperfaqe : 74.5m2.
Kati 5, i fundit.
Pallat egzistues.
Me certifikate pronesie.

Hyrja 1+1:
– korridor shperndares,
– sallon ndenje,
– kuzhine e vecuar,
– dhome gjumi,
– tualet me dritare.

Garsoniere:
– sallon ndenje dhe dhome gjumi,
– kuzhine e vecuar,
– tualet me dritare.
( Apartamenti shitet bosh)
Per me teper informacione me kontaktoni!

 • Address Kryqezimi i Shkolles se Bashkuar, Tirane, Shkolla e Bashkuar
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact