SHITJE URGJENTE… APARTAMENT 2+1 PERBALLE SPITALIT AMERIKAN 3

 • 132.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Perballe spitalit amerikan 3
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Perballe spitalit amerikan 3
 • 132.000€

Details

 • Price: 132.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9

Description

Shitet apartament 115m2 në katin e 9 perballe Spitalit Amerikan 3, te ish Cinco Cavalli. Ky apartament ka 2 dhoma gjumi, një sallon me kuzhinë dhe 2 banjo. Lokacioni i pronës është shumë i favorshëm, i pozicionuar në një nga zonat më të dëshirueshme dhe të qetë të Tiranës, me qasje të lehtë në transport publik dhe akses në dyqane, restorante dhe zona të tjera komerciale. Tirana Golden Park është një kompleks banimi modern dhe të sigurtë, me shërbime të mira dhe mjedisin e qetë dhe të pastër.

Cmimi:

1150€/m² nga 1300€/m² qe eshte cmimi aktual ne kete rezidence.

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 115m²

-Kati i 9 banim

Organizimi i brendshem:

-1 ambient ndenje & kuzhine

-2 dhoma gjumi

-2 tualete

-2 ballkon

Cilesime te tjera:

-Me ashensor

-Shkalle te brendshme

Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion kontaktoni ne numrin: 0694273672 ose 0692033335.

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

 • Address Perballe spitalit amerikan 3
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger