Shitet,Shtëpi Private + Truall, Vorë, Tiranë. 110,000 € ID: OPP+22022

 • 110.000€
11 Vore, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
shitje

Shitet,Shtëpi Private + Truall, Vorë, Tiranë. 110,000 € ID: OPP+22022

11 Vore, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 1000 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 355699373015

Description

Shitet,Shtëpi Private + Truall, Picar, pranë City Park.
Informacion mbi pronen:
• Sipërfaqja e tokës: 1000 m
• Sipërfaqja e truallit: 300 m2
• Sipërfaqja e banesës: 90 m2
•Sipërfaqe 700 m2 tokë are.
• Strukturë 1 katëshe.
Organizimi : ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë.
• Me korridor shpëndarës
• Oborr.
• Punime cilësore.
• I mobiluar.
• Orientim: veri-jug-lindje-perëndim.
• Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Vore

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +