SHITEN APARTAMENTE (2+1) (1+1) NE RRUGEN DRITAN HOXHA

 • 110.000€
, Rruga Dritan Hoxha
shitje

SHITEN APARTAMENTE (2+1) (1+1) NE RRUGEN DRITAN HOXHA

, Rruga Dritan Hoxha
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shiten apartamente 2+1+2 me siperfaqe 110m2

dhe 1+1 me siperfaqe 65m2  ne nje nga komplekset me te mira ne Rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Kompleksi ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane  ku ti ofron facilitete e nevojshme.

Per nje informacion te detajuar ose vizit ne keto prona kontakto 0692033500

 • Address Rruga Dritan Hoxha
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate