Shitet,Apartament 2+1, Allias, Tiranë. 70,000 € ID: OPP+21990

 • 70.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet,Apartament 2+1, Allias, Tiranë. 70,000 € ID: OPP+21990

4 Spitali / Allias / Tufine, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694054626

Description

Shitet,Apartament 2+1, Allias, pranë shkollës Bajram Curri.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja bruto: 115 m2.
• Sipërfaqja neto: 96 m2 .
• Kati i 4.
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1tualet (me dritare), ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Orientim jug-lindje.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cilësime të tjera:
• Punime cilësore.
• Me sistem kondicionimi.
• E mobiluar.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +