Compare Listings

Shitet,Apartament 1+1,Kinostudio Cmimi: 33,000 € ID: al12892

Kinostudio, Rruga Aleksandër Moisiu
33.000€

Features

Detail

 • Property ID: 8107
 • Price: 33.000€
 • Property Size: 45 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mobile / Cel / Tel: +355697015488

Description

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kinostudios. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 • Sipërfaqja e apartamentit : 45 m2 • Orientimi Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • I investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

ID: al12892

 • Address: Kinostudio, Rruga Aleksandër Moisiu
 • City: Tirane
 • Country: Albania

Contact info

Future Home Opportunity +
Future Home Opportunity +
003554 4526666
Facebook

Enquire about this property