SHITET ZYRE AFER MINISTRISE SE DREJTESISE

 • 105.000€
, Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355682050353

Features

Description

NE RRUGEN “FORTUZI”

Në një zonë mjaft të njohur prane Bulevardit “Zogu I”, afër me Ministrine e Drejtesise, shume afer qendres se Tiranes, shitet apartament i përshtatur për zyrë. Me akses ne rrugen kryesore, jo shume larg nga sheshi Skenderbej, shume afer me zonat më të njohura të kryeqytetit, unazen e vogel etj. Afër me disa prej institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare dhe institucioneve te drejtesise.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Apartamenti i pershtatshem per zyrë, në shitje me sipërfaqe neto 60 m2, gjendet në katin e pare. Organizohet nga 2 ambiente dhe tualeti. Prona është e përshtatshme për zyra, klinike dentare, laborator etj.

Me çertifikatë pronësie.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/zyra-ambjente…-se-drejtesise

 • Address Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93