Shitet Vilete luksoze ne Rezidencen Kodra e Diellit

 • 265.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Shitet Vilete luksoze ne Rezidencen Kodra e Diellit

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 265.000€

Details

 • Price: 265.000€
 • Size: 260 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament, Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355693505359

Description

Shitet apartament dublex/ vilete me hyrje individuale ne nje nga Rezidencat me ekskluzive te Tiranes, Kodra e Diellit. Apartamenti disponon 2 veranda, oborr, 3 dhoma gjumi, 3 banjo, studio.

Sapo ka perfunduar suvatimi e pritet te vendosen vetratat. Dorezohet ne muajin tetor/nentor 2021. Ka nje pamje te mrekullueshme panoramike te Tiranes

Ne katin Perdhe:

Sogiorno te madh me dalje ne verande dhe oborr

Ambjent gatimi me dalje ne veranden mbrapa

Dhome sherbimi (lavatrice dhe tharese)

Studio

Banjo me sauna

Kati dyte:

3 dhoma gjumi

Garderobe

2 banjo

 

 

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Katerina
 • Katerina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Katerina
 • Katerina