Details

  • Price: 450.000€
  • Size: 320 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje

Description

Shitet vilë shumë afër bregdetit të Vlorës. Vila është e organizuar në 3 kate : në katin -1 ka 1 dhomë 20 m² ; në katin 0 ka 2 soxhorno + ballkone, 2 tualete, 2 kuzhina ; në katin 1 ka 2 dhoma matrimoniale + ballkone, 2 tualete, 2 dhoma fëmijësh ; në katin 2 ka 1 dhomë fëmiësh + 1 tarracë të shfrytëzueshme të mbuluar (opsionale). Vila është e rrethuar me gjelbërim dhe pemë frutore. Për më shumë informacion na kontaktoni +355697066661

Address

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare