Shitet vilë + tokë truall në Senatorium, Tiranë.

  • 130.000€
,

Details

  • Price: 130.000€
  • Size: 196 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje

Description

Shitet vilë + tokë truall në Senatorium, Tiranë.
Ka një sipërfaqje totale prej 196.6m². Vila përbëhet nga dy kate. Secili nga katet organizohet nga 4 dhoma.
Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet 130 000 €/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 68 40 35 476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate