SHITET VILË + TOKË NË FARKË, TIRANË.

 • 1.100.000€
, Farkë
shitje

SHITET VILË + TOKË NË FARKË, TIRANË.

, Farkë
 • 1.100.000€

Details

 • Price: 1.100.000€
 • Size: 10060 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355696011333

Description

SHITET VILË + TOKË NË FARKË, TIRANË.
Toka ka një sipërfaqe totale prej 10060 m2, dhe vila që ndodhet në të e ka sipërfaqen 500 m2.
Vila ka 3 kate, ku kati i parë shërben si bodrum, dhe 2 katet e tjerë shërbejnë për banim.
Shtëpia është e organizuar në: 7 dhoma, 4 tualete dhe 4 ballkone.
Toka është e gjelbëruar dhe e mbjellë me lloje të ndryshme pemësh, ndërsa vila ka një pamje fantastike nga Liqeni i Farkës.
Prona shitet për 1.100.000 Euro/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355696011333.

 • Address Farkë
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate