Shitet, Vilë, Tiranë 600,000 € ID: OPP+18159

 • 600.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
shitje

Shitet, Vilë, Tiranë 600,000 € ID: OPP+18159

11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 600.000€

Details

 • Price: 600.000€
 • Size: 490 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692985009

Description

Shitet Vilë në Babrru.
Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqja e ndërtimit: 490m2.
• Strukturë 3-katëshe
• Orientim veri-jug-lindje-perëndim
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
– Kati i parë është projektuar për zhvillim biznesi me sipërfaqe ndërtimi 126m2.
– Kati i dytë ëshë totalisht i mobiluar në mënyrë bahkëkohore , me 3 dhoma gjumi, ambient ndenjie dhe gatimi, tualet me sipërfaqe totale 190m2.
– Kati i tretë ose papafingo, ka 2 dhoma gjumi, ambient ndenjie dhe gatimi, dhe tualet. me sipërfaqe totale 190m2.
Investime ekstra:
Veshje guri, me ferizol dhe me triplet xham,
Me spote ndriçuese,
Oxhak dhe zgarë,
Pajisje elektroshtepiake të teknologjisë së fundit,
Qepen dhe garazh elektrik,
Pamje nga Tirana.
Vila është e pajisur me sistem alarmi dhe kamera në cdo ambient.
Sistem ndriçimi edhe në mungese së energjisë elektrike.
Objekti është i mbuluar me çati.
Rruga e shtruar me asfalt, me drenazhim, ndricim.
Zonë e qetë dhe lehtësisht e aksesueshme.
Cilësime të tjera:
• Nërtim cilësor.
• Totalisht e investuar.
• Mobilim bashkëkohor.
• Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +