Shitet vile tek rezidenca San Pietro !!

 • 195.000€
Gjiri i Lalzit, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania

Shitet vile tek rezidenca San Pietro !!

Gjiri i Lalzit, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • 195.000€

Details

 • Property ID: 33689
 • Price: 195.000€
 • Property Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vile
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Vilë në shitje tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit.
E pozicionuar në vilë katërshe të cilat janë konceptuara në dy kate dhe me 4 hyrje individuale.
Disponon sipërfaqe ndërtimi 119.33 m2 (përkatësisht 50.1 m2 kati i parë dhe 69.23 m2 kati i dytë).
Vila ka dhomën e ndenjes të bollshme në katin e parë dhe 2 dhoma gjumi me një verandë të bukur në katin e dytë.
Organizimi futuristik i vilave është optimizuar që të garantojë shijimin e plotë të hapësirave, privatësi dhe relaks të garantuar. Cilësia e ndërtimit është fjala e fundit. Vetëm 35 km nga Tirana , 30 km nga aeroporti ndërkombëtar dhe 2 orë nga Prishtina kompleksi është lehtësisht i aksesueshëm.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 • Address Gjiri i Lalzit, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2015, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Immo Albania
 • Immo Albania
 • +355 4 222 6005+355686511111

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania