Shitet vile tek Kodra e Rashbullit

 • 160.000€
, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje
, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 200 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355692024090

Description

Shitet vilë tek Kodra e Rashbullit në Durrës. I pozicionuar në një vend me dritë, të qetë dhe të preferuar. Vila ka një sipërfaqe trualli prej 200 m2 dhe është e përbërë nga 2 kate. Secili nga katet ka sipërfaqe 78 m2. Organizimi: Kati parë I organizuar në ambjent ndenje + kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualet. Kati dytë I organizuar në ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Vila është e pajisur me sistem kondicionimi, sistem kapot dhe panel diellor. Cmimi 160,000 euro, I diskutueshem.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina