SHITET VILË RRUGA LUAN ZELKA, TIRANË

  • 420.000€
,

Details

  • Price: 420.000€
  • Size: 420 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje

Description

Shitet vilë rruga Luan Zelko, Tiranë. Vila ndodhet perballe Spitalit Amerikan 3. Vila ka një sipërfaqe prej 420 m² e ndarë në 3 kate, secili nga 140 m². Në katin e parë ka sallon, 2 dhoma, tualet; në katin e dytë ka 3 dhoma gjumi, 2 tualete; në katin e tretë ka sallon-kuzhinë, dhome gjumi, tualet dhe verandë.
Objekti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Në pjesën e përparme ka vend parkimi dhe oborr. Ka panele diellore dhe shitet e mobiluar sic eshte.
Id 4566
Për më shumë informacione na kontaktoni
0684035476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate