SHITET VILE PRIVATE NE QENDER TE KAMZES

 • 500.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, KAMEZ
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, KAMEZ
 • 500.000€

Details

 • Price: 500.000€
 • Size: 600 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

SHITET VILE PRIVATE 3 kateshe ne qender te Kamezes me nje siperfaqe trualli 1200m2. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 600m2. ne cdo kat te prones ka dhoma ndenje, dhoma gjumi dhe tualete. Vila shitet e mobiluar.
Pozicjoni i viles ka akses nga rruga kryesore 30 ml.
SHITET VETEM PER 500.000 EURO.

 • Address KAMEZ
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare