SHITET VILE PRANE LIQENIT TE THATE

 • 560.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET VILE PRANE LIQENIT TE THATE

2 Qyteti Studenti / Sauk, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 560.000€

Details

 • Price: 560.000€
 • Size: 330 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696054036

Description

PRANË LIQENIT TË THATË

Vilë individuale në shitje, me një vendodhje elitare, shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë që të ofron zona e Liqenit të thatë. Fare pranë shkolles nderkombëtare “Montessori” Albania, afër Parkut Kombëtar të Tiranës dhe Kopshtit zoologjik, e bën një nga vendodhjet më të preferuara të Tiranës. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash me infrastrukturë të rregullt dhe lehtësisht e aksesueshme.Prona ndodhet në një rezidencë banimi e perbere prej 16 vilash e cila ofron cilësi shumë të lartë ndertimi pa humbje në sipërfaqet e ambienteve, lartësi kati, infrastrukture, pamje të bukur të zonës, gjelbërim, siguri, administrim, jetese ne komunitet etj.Vile në shitje 2 katshe + bodrum me sipërfaqe ndërtimi 330 m2 + oborr të gjelbëruar 320 m2. Në katin përdhe vila ofron sallon, ambient gatim + ngrënie me vete, ambient ndenje, studio dhe një tualet me dritare. Në katin e parë ofron dhomen matrimoniale me tualetin brenda, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Ne bodrum ofron dhome mekanike, tualet, depo dhe lavanderi. Ka dritë natyrale gjatë gjithë kohës për shkak të orientimit shumë të mirë jug-lindje-perëndim-veri.

Vila ofron dhe dy vende parkimi të hapura.

Parashikuar të mbaroje në Shkurt 2021

Kontaktoni Emon Sila: 0696054036
Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/vila/ne-shitj…qenit-te-thate

 • Address Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93