Shitet vilë prane Katedrales, Korce

  • 200.000€
, Bulevardi Republika, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje
, Bulevardi Republika, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • 200.000€

Details

  • Price: 200.000€
  • Size: 250 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355672614132

Description

Shitet vilë në lagjen 3 Korçë, pranë Katedrales. Pozicionuar në një nga lagjet karakteristike të qytetit, të përbëra me vila dhe rrugica të shtruara me kalldrëm. Zonë elitare dhe mjaft e preferuar për banim.

Vila është e organizuar në 2 kate + bodrum. Disponon një sipërfaqe trualli prej 250 m2. Dy katet e vilës janë të shfrytëzuara për banim gjithashtu edhe bodrumi pasi ka lartësi. Disponon një sipërfaqe ndërtimi prej 84 m2 cdo kat. Secili kat është i organizuar në 3 dhoma dhe tualet për secilin. Vila është totalisht e rikonstruktuar, ku është rruajtur pamja dhe karakteristikat e ndërtimit. Ndodhet në një zonë fantastike, cka e bën të mundur dhe të përshtatshme për bujtinë por dhe për banim. Shumë pranë me Bulevard Republika. Mundësi mjaft e mirë investimi! Cmimi 200,000 euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni

+355672614132

 

  • Address Bulevardi Republika, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
  • falcon_korce