SHITET VILE PRANE GJYKATES SE APELIT, DURRËS

 • 65.000€
, Durres

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0675692941

Description

SHITET VILE PRANE GJYKATES SE APELIT, DURRËS

Siperfaqe trualli 300m2

Siperfaqe kati 0 92m2

Siperfaqe kati 1 121m2

Vile eshte ne forme dublexi , ku kati 1 perbehet nga salloni dhe 2 dhoma gjumi, kati 2 salloni dhe 2 dhoma gjumi, 1 tualet per cdo kat. Pa Demtime nga termeti.

Shitet per arsye emigrimi. Disponon hipotek per token dhe vilen .

Çmimi 70.000 €

 • Address Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Erald
 • Erald