SHITET VILE NE “SAN PIETRO” HOTEL & RESIDENCES

 • 240.000€
, Lalzit Bay, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje

SHITET VILE NE “SAN PIETRO” HOTEL & RESIDENCES

, Lalzit Bay, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 240.000€

Details

 • Price: 240.000€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: ‭+355696054036‬

Description

Residenca me e re turistike dhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik, ne nje zone te paprekur nga turizmi masiv te rrethuar nga pishat e larta dhe me nje klime qe ofron 300 dite me diell.

Vendodhja e kompleksit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Residenca turistik do te ofroje sherbime, ambiente rekrekative, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare dhe jetesese ne komunitet.

Vile ne shitje 2 kateshe e bashkangjitur, me 4 hyrje, me pamje nga deti me sip. ndertimi 119 m2 + toke 400 m2. Ne katin perdhe ndodhet ambientin e ndenjes + kuzhina me dritare, tualet dhe verande. Ne katin e dyte ndodhen 2 dhoma gjumi, nje tualete me dritare dhe ballkon.

Perfundon ne Prill 2021.

Kontakt:  ‭+355 69 605 4036‬

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/san-pietro-hotel-residences-8

 • Address Lalzit Bay, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93