SHITET VILE NE RRASHBULL !

 • 95.000€
, Rrashbull, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
shitje
, Rrashbull, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 355 m²
 • Rooms: 5
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692121277

Description

Shitet vile ne Rrashbull prane rruges kryesore me siperfaqe totale pre 355m2.
Organizohet ne tre kate; kati i pare disponon ambient biznesi prej 70m2,
Kati i dyte nga tre dhoma gjumi, nje tualet, nje sonxhorno dhe nje para dhome dhe eshte i kompletuar dhe i mobiluar.
Kati i trete ne tre dhoma gjumi , nje tualet, nje sonxhorno dhe nje para dhome, ne te cilen jane te mbaruara muret po jane te pa suvatuara.
Vila ndodhet ne nje zone shume te favorshme edhe per biznes dhe ndodhet prane nje shkolle fillore .

+355692121277

 • Address Rrashbull, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau