Shitet Vile ne Rezidencen Quiet Lake Rezidenc

 • 544.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Quiet Lake Rezidence Liqeni Farkes
shitje

Shitet Vile ne Rezidencen Quiet Lake Rezidenc

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Quiet Lake Rezidence Liqeni Farkes
 • 544.000€

Details

 • Price: 544.000€
 • Size: 320 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Vilat ndodhen në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër, pranë Liqenit të Farkës.

Vilat janë 3 Katëshe, kanë një sipërfaqe totale prej 320 m2 ndërtim  dhe është e pozicionuar mjaft mirë pranë Liqenit.

Ambjenti është totalisht i investuar, punime fantastike, me kubaturë të rregullt dhe me një organizim shumë të mire të ambjentit të brendshëm.

Kati -1 ka një sipërfaqe të bollshme, aktualisht në këtë kat është dhoma e tharjes. Ambjenti në fjalë është shumë i përshtatshëm për tu bëre palestër.

Kati 0 është i organizuar mjaft mirë, ka sipërfaqje të bollshme, mjaft i investuar, i pajisur me sistem kapot, sistem aspirimi dhe kondicionimi.

Në katin 0 ndodhet salloni i madh me dalje në verandë.Kati i 1dhe 2 përmbajnë dhomat e gjumit.

Quiet Lake është vendi ku do të shijoni natyrën ekskluzive, me pamje impresionuese të liqenit të Farkës dhe vargmalit të Dajtit, e duke pasur njëkohësisht komoditetin e të jetuarit vetëm pak kilometra larg qendrës së kryeqytetit.

Është çelësi që do t´ju lejojë të ekuilibroni nevojat profesionale me ato personale, duke ju ofruar një rezidencë sipas shijeve tuaja, vetëm 10 minuta nga qendra e Tiranës.

Në një vendodhje të pakrahasueshme, fare prane me Liqenin e Farkes, është krijuar një hapësirë rezidenciale e nivelit të lartë,

ku vilat janë dizenjuar me qëllimin për të krijuar hapësirën më të mirë për të jetuar, komode e me stil koherent, me hapësira të bollshme ,të ndriçuara, e me materialet më të mira e bashkëkohore.

Vilat disponojnë një oborr të bollshëm, të gjelbër dhe dokumentacion të rregullt hipotekor .

 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania