Shitet vilë në qytetin e Vlorës

  • 230.000€
,

Details

  • Price: 230.000€
  • Size: 1906 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje

Description

Shitet vilë në qytetin e Vlorës. Prona ka sipërfaqe totale trualli prej 1906 m² nga të cilat 121 m² janë ndërtesë. Vila është e përbërë nga 3 kate: kati i parë dhe kati i dytë janë të organizuar në 3 dhoma +1 tualet + 1 ballkon. Kati i tretë i kësaj vile është papafingo me një pamje tepër relaksuese. Kjo vilë ndodhet në një nga zonat më të qeta të qytetit të Vlorës dhe është e rrethuar me gjelbërim dhe pemë frutore. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare