SHITET VILE NE PASKUQAN-TIRANE, 3 KATESHE ME 475m2 NDERTIM DHE 1,000 M2 TRUALL.

 • 320.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Paskuqan, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Paskuqan, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 320.000€

Details

 • Price: 320.000€
 • Size: 475 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet vile ne Paskuqan/Tirane. Vila ka 3 kate me 158m2 per secilin kate, qe ne total siperfaqa shkon 475m2. Secili kate ka nga 3 dhoma gjumi, nje dhom ndenje dhe 1 tualet plus ballkone rreth e qark. Gjithashtu vila ka edhe nje truall 1000m2, bace te organizuar me te gjitha llojet e pemeve frutore. Vila eshte e organizuar bukur dhe me shije. Kjo vile ndodhet ne anen Perendimore te Xhamise se Paskuqanit, 50m afer rruges kryesore.
VILA SHITET VETEM PER 320.000 EURO. Nxitoni eshte investim qe ja vlen!

Lloji i prones: Vile
Siperfaqja: 475m2
Zona:Paskuqan
Qyteti:Tirane

Cel. : 0684044520
Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com

 • Address Paskuqan, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare