SHITET VILE NE MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG

 • 600.000€
, Mjull-Bathore, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
shitje
, Mjull-Bathore, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • 600.000€

Details

 • Price: 600.000€
 • Size: 404 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

Vila në shitje ndodhet në një residence vilash, e cila ofron siguri 24 orë, cilësi ndertimi, infrastrukture moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të paster, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet etj.Vila ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranes, e cila është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afer me Tirana East Gate, Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Vila ofron rifinitura cilësore, lartësi kati, oxhak në përdorim, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje me chiller edhe ngrohja e ujit me Panele Diellore, mobilim cilësor etj.

Vile në shitje 3 kateshe + nëncati me sipërfaqe ndertimi 404 m2 + 502 m2 oborr të gjelbëruar dhe të sistemuar, me orientimin lindje-jug-perendim. Ofron ambient ndenje, ambient gatimi + ngrënie vec, 4 dhoma gjumi, 4 tualete, ambient fitnesi, depo, lavanderi, verande + ballkone dhe parkim ne bodrum per 2 makina.

Vila shitet si investim me qira të garantuar 1800 Euro / muaji.
Me certifikatë pronësie.

Per me shume informacion rreth viles klikoni linkun e meposhtem: https://www.inf-93.com/vila/ne-shitj…-5-min-nga-teg

 • Address Mjull-Bathore, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93