SHITET VILE NE LURA 1, GJIRI I LALZIT

 • 220.000€
Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

SHITET VILE NE LURA 1, GJIRI I LALZIT

Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 220.000€

Details

 • Property ID: 47539
 • Price: 220.000€
 • Property Size: 147 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vile
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

PRANE DETIT ADRIATIK

Në kompleksin Lura 1 residencë, vetëm 150 m nga Deti Adriatik në brezin e tretë, shitet Vilë e bashkangjitur. Një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Gjirit të Lalzit, në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër, qetësisë që ofron zona dhe vetëm 40 minuta nga Tirana.Kompleksi ofron siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, bar, restorant, supermarket, palester, infrastrukturë moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, jetesë në komunitet etj.Vila ofron mobilim cilësor me stil bashkohor, rifinitura cilësore, lartësi kati të madhe, dhomat të shtruara me pllaka të mira, dritaret dopio xham termike, grila persiane, ambientet të pajisura me kondicioner dhe baçe të gjelbëruar e të sistemuar shumë bukur si dhe e pajisur me sistem vaditjeje. Ofron gjithashtu ballkonet me siperfaqe te bollshme me nje siperfaqe te konsiderueshme pergjate gjithe viles.Shitet vilë e bashkangjitur 2 kate me sipërfaqe totale ndërtimi 147.12 m2 + tokë 316 m2 me orientimin perëndim-veri. Kati përdhe me siperfaqe 48.86 m2 + 27.18 m2 ballkon përbëhet nga ambienti i ndenjës, kuzhina dhe një tualet me dritare. Kati i dytë me siperfaqe 48.78 m2 + ballkon 22.30 m2 perbehet nga tre dhoma gjumi dhe një tualet me dritare. Shitet e mobiluar. Vila ofron dhe 2 parkime në përdorim.

Me certifikate pronësie.

Cmimi: 220.000 Euro

Kontakt: *+355696054036‬
Email: e.sila@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun e meposhtem: https://www.inf-93.com/prona-ne-breg…iri-i-lalzit-0

 • Address Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93