SHITET VILË NË LUNGOMARE, VLORË

 • 480.000€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET VILË NË LUNGOMARE, VLORË

, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 480.000€

Details

 • Price: 480.000€
 • Size: 478 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 70 66 661

Description

Shitet vilë në Lungomare, Vlorë. Sipërfaqja totale është 478.79 m2 me dokumentacion të rregullt hipotekor. Vila është e ndarë në dy kate. Secili prej kateve organizohet në: 1 dhomë pritje, sallon + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati i parë ka një sipërfaqe prej 150 m² ndërsa kati i dytë është 175 m². Rrethohet nga një oborr i madh me pemë frutore përreth. Ndodhet në një lagjje të qetë në zonën e Lungomares. Vila vjen në shitje e mobiluar me një çmim prej 480 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 66 661

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-vile-ne-lungomare-vlore/

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate