Shitet vilë në Lungomare, Vlorë.

  • 480.000€
,

Details

  • Price: 480.000€
  • Type: Vile
  • Status: shitje

Description

Shitet vilë në Lungomare, Vlorë. Sipërfaqja totale është 478.79 m2 me dokumentacion të rregullt hipotekor. Vila është e ndarë në dy kate. Secili prej kateve organizohet në: 1 dhomë pritje, sallon + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati i parë ka një sipërfaqe prej 150 m² ndërsa kati i dytë është 175 m². Rrethohet nga një oborr i madh me pemë frutore përreth. Ndodhet në një lagjje të qetë në zonën e Lungomares. Vila vjen në shitje e mobiluar me një çmim prej 480 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare