SHITET VILE NE LALEZ, DURRES

 • 450.000€
, Lalëz, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
shitje
, Lalëz, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • 450.000€

Details

 • Price: 450.000€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

Vilë në shitje, e cila ndodhet në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër të zones, 4.8 KM nga plazhi i Gjirit të Lalzit. Vendodhja e viles është ideale për të jetuar shëndetshëm, në privatesi, në gjelberim dhe ajer të paster dhe vetem 40 KM nga Tirana.

Zona ka infrastrukturë të rregullt rrugore, ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë të qetë dhe larg zhurmes.Vila është e rrethuar me mur dhe gjelberim, ka sistem të ujit, pus uji, oborr të gjelbëruar, pemë të ndryshme frutore, mundësi parkimi në disa makina etj.

Vile ne shitje 3 katshe me sipërfaqe ndertimi 300 m2 + 5000 m2 tokë. Organizohet nga salloni i madh i ndenjës i cili ka dhe nje oxhak funksional, kuzhinë e vecuar + ngrënie, 4 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 3 ballkone.


Me çertifikatë pronësie.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/vila/ne-shitje/ne-lalez-durres

 • Address Lalëz, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93