SHITET VILË NË LAGJEN 1 MAJ , FIER

 • 185.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET VILË NË LAGJEN 1 MAJ , FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 185.000€

Details

 • Price: 185.000€
 • Size: 350 m²
 • Rooms: 5
 • Bathroom: 1
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 069 703 2243

Description

Shitet Vilë në lagjen 1 Maj , Fier , me një sipërfaqe prej 350 m² . Kati 1 është magazië, kati 2 ka 3 dhoma , 1 kuzhinë , 1 banjo , dhe 1 ballkon. Shitet me një çmim prej 185000 € / total .Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni  069 703 2243 .

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-vile-ne-lagjen-1-maj-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate